ویزای دبی | شرایط اخذ ویزا دبی

ویزای توریستی دبی

بر خلاف سایر کشورهای دنیا، صدور ویزای توریستی دبی توسط اداره مهاجرتو وزارت کار انجام می‌گردد و سفارت امارات متحده عربی روادید توریستی صادر نمی‌کند. درخواست ویزای توریستی امارات متحده عربی دردسری ندارد و توسط کارگزاران زیادی انجام می‌گیرد. به دلیل دخالت‌نداشتن سفارت، مصاحبه‌ای هم انجام نمی‌گیرد و حضور متقاضی ضرورتی ندارد.
در صورتی که قصد ورود به هر کدام از شهرهای امارات متحده عربی را داشته باشید، باید ویزای مربوط به همان شهر را دریافت کنید؛ مثلاً اگر ورود شما از طریق فرودگاه ابوظبی است، باید ویزای ابوظبی بگیرید. مدت اعتبار ویزای توریستی، می‌تواند به سه صورت چهارده روزه، یک ماهه و سه ماهه باشد. ویزایی که برای سفرهای چند روزه‌ی گردشی صادر می‌گردد،*از زمان ورود مسافر عموماً چهارده روزه است ...
ویزای توریستی در دو حالت عادی (توریست) و اضطراری (سرویس) صادر می‌شود؛ صدور ویزای عادی بین سه تا ده روز طول می‌کشد و ویزای اضطراری بیشتر از دو روز زمان نمی‌برد. گاهی –بنا بر شرایط خاص- امکان صدور ویزای فوق اضطراری هم وجود دارد که تنها چند ساعت وقت می‌گیرد. هزینه‌ی صدور این ویزاها متغیر است؛ ویزای عادی حدود ۲۶۰درهم هزینه دارد و قیمت ویزاهای اضطراری و فوق اضطراری باید توسط شرکت صادرکننده تعیین شوند.

توجه۱ : در صورتی که به هر دلیلی حتی یک روز بیشتر از مدت اعتبار ویزا در امارات بمانید، بر خلاف قوانین امارات متحده عربی است و علاوه بر دریافت جریمه‌ی نقدی برای هر روز اقامت بیشتر، دچار دردسرهای قانونی دیگری نیز خواهید شد

توجه۲: ویزای اضطراری (سرویس) از زمان صدور ویزا ۱۴ روز دارای اعتبار می باشد..

مدارک لازم برای ویزای امارات متحده عربی:

  • اصل  گذرنامه با ۶ ماه اعتبار از تاریخ پرواز
  • یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید جدید تمام رخ
  • ویزای افراد همراه در پاسپورت رایگان می باشد.
  • ارائه ضمانت بازگشت برای مسافران کشور امارات متحده عربی الزامی است.(چک ارائه شده فقط در وجه این شرکت صادر شده و هیچ گونه عبارت از قبیل ضمانت و امانت نباید در چک نوشته شود)

منبع : تور گالری

 تور دبی ارزان

تور دبی

شماره تماس : ۸۸۵۱۹۰۴۱-۰۲۱